PR1BINA - STE NA DOBREJ CESTE

Údržba cesty v bezpečnom stave je našou prioritou. Pri práci čerpáme z vyše 50-ročných skúseností našej materskej spoločnosti Vinci so sídlom vo Francúzsku.
Práce na ceste vykonávame tak, aby sme zbytočne neobmedzovali plynulosť premávky. Všetky dočasné dopravné obmedzenia prijímame iba na nevyhnutne potrebný čas. Vždy však s vedomím, že nám ide o udržanie bezpečnosti užívateľov cesty i bezpečnosti našich zamestnancov.

Práca našich operátorov je riziková. Hoci sú v reflexnom oblečení a po ceste sa pohybujú veľmi opatrne, nie sú mimo rizika.

Preto vás prosíme - rešpektujte ich prítomnosť na ceste a obchádzajte ich v bezpečnej vzdialenosti. Pracujú pre bezpečnosť nás všetkých. Ako to môže dopadnúť pri nepozornosti, si môžete pozrieť na tomto plagáte


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

100% nehôd je zbytočných!

17. marec 2016

Bol slnečný deň a hliadkar R1 PR1BINA zasahoval pri nepojazdnom vozidle. Do vozidla hliadky narazil prichádzajúci kamión. Príčinou bola nepozornosť vodiča kamiónu. Následkom sú ťažké zranenie a dlhodobé liečenie hliadkara. Myslime. Na ceste nie sme sami!

V roku 2016, kedy k tejto nehode došlo, bola nepozornosť príčinou v 56% dopravných nehôd.

Ako výstrahu pre ostatných vodičov sme vrak vozidla hliadky nedali do šrotu, ale vystavili sme ho na odpočívadle Tekovské Nemce smer Banská Bystrica.

Ďakujeme, že jazdíte bezpečne.

Ďakujeme, že chránite našich ´mužov v žltom´.


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com