PR1BINA - STE NA DOBREJ CESTE

Archív správ 2014

IH0C1013

V piatok 26. Septembra vás všetkých pozývame na Deň Bezpečnosti, ktorý sa uskutoční v rámci celoslovenského Dňa Polície v Banskej Bystrici. Viac info si môžete prečítať tu.

 
IH0C1013

Bratislava (11. september 2014) - Ďalšie zo série pravidelných podujatí na R1 PRIBINA – Deň Bezpečnosti sa uskutoční tento pondelok, 15. septembra 2014 na odpočívadle Tekovské Nemce v smere do Bratislavy. Keďže ide o štátny sviatok, očakávame zvýšenú intenzitu vozidiel na cestách.

Celodenné podujatie koncesionára, spoločnosti Granvia a prevádzkovateľa rýchlocesty, spoločnosti Granvia Operation sa tentokrát zameria na tému mikrospánku s cieľom prevencie nehodovosti na cestách.

Vodiči a spolujazdci, ktorí sa na odpočívadle zastavia si budú môcť oddýchnuť pri káve a občerstvení, absolvovať kurz prvej pomoci alebo vyskúšať si simulátor prevrátenia vozidla. Operátori cesty budú radiť ako zvládnuť vozidlo v ťažkých podmienkach.

Účastníci podujatia si už tradične budú môcť pozrieť a vyskúšať hladkovaciu dodávku operátora rýchlostnej cesty – jediné vozidlo tohto druhu na Slovensku.

Program pre deti spojený s interaktívnym kurzom dopravnej výchovy tiež nebude chýbať.

Podujatie je určené verejnosti a spoločnosti ho organizujú pravidelne štyrikrát ročne počnúc sprevádzkovaním rýchlostnej cesty R1 PR1BINA v roku 2011.

 
Exkurzia

V rámci zvyšovania osvety v oblasti bezpečnosti na cestách zorganizovala PR1BINA Akadémia niekoľko edukačných podujatí pre deti a mládež. Viac o kampani, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy si môžete prečítať tu.

 
Stop SE.JPG

Nadácia Granvia vyhlásila grantovú výzvu na rok 2014. O grant sa tak môžu uchádzať projekty pôsobiace v oblasti sociálnej inklúzie a rozvíjania solidarity v spoločnosti.

Viac o grantovej výzve si môžete prečítať tu.

 
IH0C1013

Na odpočívadle R1 PR1BINA Tekovské Nemce, smer Bratislava bude tesne po Veľkonočných sviatkoch, v utorok 22. Apríla 2014, kedy očakávame zvýšenú intenzitu dopravy, ďalšie zo série osvetových podujatí DeŇ Bezpečnosti.
Podrobný program podujatia, ktoré potrvá od desiatej ráno do šiestej večer si môžete prečítať tu.

 
IH0C1013

Po PR1BINE prešlo vlani viac ako 9 a pol milióna vozidiel. Bilanciu roka 2013 na rýchlostnej ceste si môžete prečítať tu.