facebook

Nová rýchlostná cesta R1 PR1BINA je vysoko frekventovaný úsek. V roku 2016 po ceste prešlo 12 678 000 vozidiel.

Údržba cesty v bezpečnom stave je pre nás prioritou. Pri práci čerpáme z vyše 50-ročných skúseností našej materskej spoločnosti Vinci so sídlom vo Francúzsku.

Práce na ceste vykonávame tak, aby sme zbytočne neobmedzovali plynulosť premávky. Všetky dočasné dopravné obmedzenia prijímame iba na nevyhnutne potrebný čas. Vždy však s vedomím, že nám ide o udržanie bezpečnosti užívateľov cesty i bezpečnosti našich zamestnancov.

Práca našich operátorov je riziková. Hoci sú odetí v reflexnom oblečení a vyškolení ako sa pohybovať na ceste, nie sú neohrození. Preto vás prosíme - rešpektujte ich prítomnosť na ceste a obchádzajte ich v bezpečnej vzdialenosti. Pracujú pre bezpečnosť nás všetkých. Ako to môže dopadnúť pri nepozornosti, si môžete pozrieť na tomto plagáte.

 

na ceste-web

Výstavba odpočívadla Pohranice

Na rýchlostnej ceste R1 PR1BINA je obmedzenie v km 53 km 53,700 - 52,700 smer TT z dôvodu výstavby odpočívadla Pohranice. Vodičov prosíme o zvýšenú opatrnosť.

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

Slováci za volantom

Európski vodiči si uvedomujú, že nepozornosť zabíja, avšak nie sú schopní sa rozptyľovať za volantom. Viac o správaní aj slovenských vodičov si prečítajte tu::

Tlačová správa PDF

 
(dostávať emailom)